ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe CİTER ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR Elektrik Akımına Kapılan İşçiyi Ziyaret Etti

        Viranşehir  Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer, 2 ay önce elektrik akımına kapılarak, 2 kolunu ve bacaklarını kaybeden işçiyi evinde ziyaret etti.
Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe CİTER ve İlçe Milli  Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR Elektrik Akımına Kapılan İşçiyi Ziyaret Etti

        Kaymakam Citer, Viranşehirli Baş Konsolos Suphi Atan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, SYDV Müdürü Mehmet Özbilek ve SYDV mütevelli heyeti üyeleri ile birlikte ilçeye 15 kilometre uzaklıktaki Germen Mahallesini ziyaret etti. Mahhalle Muhtarı Mehmet Kaynak ile görüşen Kaymakam Citer ve beraberindekiler, yaklaşık 2 ay önce Viranşehir´de inşaat işçisi olarak çalışırken elektrik akımına kapılarak kol ve bacaklarını kaybeden Burhan Doğruyol, isimli vatandaşı evinde ziyaret etti. Doğruyol´a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Kaymakam Citer, inşaat işçisinin sağlık durumu hakkında da babasından bilgi aldı. Doğruyol´un ailesine geçmiş olsun dileğinde de bulunan Citer, gereken desteği vereceklerini ifade etti. Aile de, ziyaret nedeniyle Kaymakam Citer´e dua ve teşekkür etti.

       Kendilerine yapılan ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade Mahalle Muhtarı Mehmet Kaynak ise, "Allah Devletimizden razı olsun. Bize her konuda destekte bulunuyor. Bize destekleriniz esirgemeyen Kaymakamı Dr. Huzeyfe Citer´e de ayrıca teşekkür ediyoruz. Sağ olsunlar var olsunlar" şeklinde konuştu.

        Doğruyol ailesinin ziyaretinin ardından Kaymakam Citer, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet edip sorunlarını dinledi. Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Kaymakam Citer, ilçeye döndü.

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.