ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir Kaymakamlığı’nca Bayramlaşma Töreni Düzenlendi.

       Viranşehir İlçesinde Kurban Bayramı nedeniyle resmi bayramlaşma töreni düzenlendi. ev sahipliğini yaptığı bayramlaşma töreni İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde gerçekleşti.
Viranşehir Kaymakamlığı’nca Bayramlaşma Töreni Düzenlendi.

        Düzenlenen bayramlaşma programına, İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde gerçekleşen bayramlaşma törenine, Kaymakam Ahmet Yıldız, İlçe Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Atakan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Özen,Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Çeker, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Devlet Hastanesi Müdürü Arslan Çiftçi,İlçe Tarım Müdürü Sıraç Yolcu, Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci, Hüda-Par İlçe Başkanı Yakup Esmer,Viranşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ekinci, ,CHP ilçe Başkanı Remzi Taylan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Enver Alay, Türk Kızılay’ı Viranşehir Şube Başkanı Hasan Basri Etli, , kurum amirleri, kurum müdürleri, STK temsilcileri,Muhtarlar, gaziler,Kanaat önderleri ve vatandaşlar katıldı.
        Yoğun ilgi gösterilen bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yapan Kaymakamı Yıldız şunları kaydetti: “Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir kurban  Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.        Bu duygu ve düşüncelerle bütün Viranşehir halkının kurban bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım ” ifadelerini kullandı.

DSC_0010DSC_0066  DSC_0021DSC_00131 (1)1 (2)1 (3)1 (4)DSC_0044DSC_0047DSC_0066DSC_0064DSC_0056DSC_0055DSC_0068DSC_0070  / DSC_0069

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.