ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir STK´lardan Müdür Ateş´e Destek Ziyareti

Viranşehir Sivil Toplum Kuruluşları Müdürü Ateş´e destek ziyaretinde bulundular.
Viranşehir STK´lardan Müdür Ateş´e Destek Ziyareti

Viranşehir STK temsilcileri Eğitim-BirSen İlçe Başkanı Ahmet Bilen, Engelliler Derneği Başkanı Şeyhmus Belca, Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Ramazan Çelik, Viranşehir Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Şeyhmus Göl, Saadet Partisi İlçe Başkanı Yasin Kurt, Viranşehir ÖNDER adına Süleyman Turgut, Gençlik Merkezi Müdürü Çetin Gören ve Esnaf Abdulkadir Polatel İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´i makamında ziyaret ettiler.

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´e karşı yerel basında bazı çevrelerin başlattığı karalama kampanyası Sivil Toplum Kuruluşlarınca büyük tepki toplamıştı. Viranşehir STK´lılar daha önce basın yolu ile yapmış oldukları destek duyurusunu pekiştirmek amacıyla Müdür Ateş´i makamında ziyarete bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş ziyaretlerinden ve desteklerinden ötürü memnuniyetini dile getirerek "Son bir kaç gündür yerel basında bazı kesimlerce şahsıma saldırılar yapılmaktadır. STK ların basın yolu ile yapmış oldukları destek açıklamasından bir hayli duygulandım. Göreve geldiğimden beri şefaf, özverili ve kaliteli hizmetler icra etmeye gayret ediyorum. Viranşehir STK´larda bilirler Viranşehir halkına eğitim-öğretim ile ilgili kaliteli hizmetleri sunmak adına STK´larla koordineli çalışmaya gayret ediyoruz. Ziyaretime gelen ve gelemeyen telefonla arayıp desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum"dedi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Yasin Kurt Müdür Ateş´e Hat Sanatı ile yazılmış Peygamber efendimizin isminin yer aldığı bir tablo hediye etti. Müdür Ateş misafirlerine ikramda bulunduktan sonra misafirlerini kapıya kadar eşlik ederek yolculadı. Ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

 

 12-08-201712-08-201712-08-201712-08-201712-08-201711-08-2017 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.