ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir’in Yüz Akları Kaymakam Citer’i Ziyaret Etti

          Şanlıurfa İl Seçmelerinde Viranşehir’i temsil eden Yaban Orta Okulu öğrencileri Güreşte,6 birincilik, 3 ikincilik, 1 üçüncülük kazanarak Viranşehir’in gururu oldular.
Viranşehir’in Yüz Akları Kaymakam Citer’i Ziyaret Etti

          Viranşehir Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarette öğrencilerin antrenörü Serkan Üç İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır ile Spor Koordinatörü Abdullah Taşdemir de hazır bulundu.   VİRANŞEHİR SPORDA EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİLMELİ   Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam 

          Şanlıurfa İl Seçmelerinde Viranşehir’i temsil eden Yaban Orta Okulu öğrencileri Güreşte,6 birincilik, 3 ikincilik, 1 üçüncülük kazanarak Viranşehir’in gururu oldular. Viranşehir Kaymakamlığında gerçekleşen ziyarette öğrencilerin antrenörü Serkan Üç İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır ile Spor Koordinatörü Abdullah Taşdemir de hazır bulundu.

 

VİRANŞEHİR SPORDA EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİLMELİ

          Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Dr. Huzeyfe Citer öğrencilerin Viranşehir’e kazandırdığı başarının önemini vurgulayarak şunları kaydetti:  Takdire şayan büyük bir başarı elde edilmiş. Şüphesiz bu başarının altın büyük bir emek ve disiplinli bir çalışma vardır. Viranşehir’de buna benzer başarıları çoğaltmalıyız. Bir şehrin her planda kalkındığının en güzel örneği spordaki başarıdır. Beden Eğitimi öğretmenimiz 10 öğrenci ile girdiği müsabaka da 10’da 10 yapmıştır. Hem hocamız Serkan Üç Beyi hem de başarılı öğrencilerini tebrik ediyorum. Bu başarının devamı için elimizde gelen her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

 

GEÇEN YIL TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILDIK 

          Öğrencilerin antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Üç, kendilerini kabul eden Kaymakam Citer’e teşekkür ederek şunları kaydetti: “ Geçen yıl il ve bölge müsabakalarında dereceye girerek Türkiye Şampiyonasına katılmayı hak ettik. Köy şartlarında ve teknik yetersizliklere rağmen kazandığımız bu başarı sevincimizi daha da artırmıştır. İlçede görüş sporunun geniş katılımlı bir şekilde devam etmesi ve için çabalıyoruz. Başta Sayın Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere birçok kesimden tebrik ve destek mesajları aldık. Güreş sporunun Viranşehir’de daha da yaygınlaşacağı kanaatindeyim

 

KÜÇÜK AHMET ZİYARETTE İLGİ ODAĞI OLDU 

          Güreşçiler arasında en kısa boylu olan Ahmet Şahin ziyarete katılanların ilgi odağı oldu. Yapılan güreş müsabakasında kendisinden daha uzun ve daha iri olan rakibini 11 saniye gibi kısa bir sürede tuş etmesi, güreşi izleyenlerin alkışlarına sahne olmuştu. Küçük Ahmet’in başarısı kutlayan Kaymakam Citer Ahmet Şahin’le yakından ilgilendi. Ziyaretin sonunda güreşçilere madalyalarını takan Citer öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

viransehir-gurescileri-11viransehir-gurescileri-7

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.