ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir´de 23 Nisan Coşkusu

          Viranşehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı etkinlikleri, Hükümet Konağı bahçesindeki Atatürk büstüne çelenk konulması ile başladı.
Viranşehir´de 23 Nisan Coşkusu

          Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haşim YILDIZ, İlçe Nüfus Müdürü Faysal TURAN, Gençlik ve Spor Müdürü Enver ALAY ile Şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşının ardından burada son bulan programa Dumlupınar İlkokulu’nda devam edildi.

          Dumlupınar İlkokulu bahçesinde devam eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı etkinliklerine Kaymakam Dr. Huzeyfe CİTER, Cumhuriyet Başsavcısı Taner GÜNGÖR, Viranşehir Belediye Başkanı vekili İsa MİSAFİRCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, Kaymakamlık Yazı İşler Müdürü Haşim YILDIZ, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Dr Siraç Yolcu ile şube müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve veliler katıldı.

          Dumlupınar İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Özellikle miniklerin birbirinden güzel gösterileri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Halk oyunlarının da sergilendiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı yaklaşık 3 saat sürdü.


 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.