ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir´de 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Coşkusu

        Viranşehir de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Viranşehir’de coşkuyla kutlandı.
Viranşehir´de 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Coşkusu

        Viranşehir de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Viranşehir’de coşkuyla kutlandı. Viranşehir Kaymakamlıığı Bahçesindeki Atatürk anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´in çelenk koyması ile başladı. Mustafa Kemal İlkokulu öğrencilerini makamında ağırlayan Kaymakam Ömer Çimşit makam koltuğunu sembolik olarak 4. sınıf öğrencisi Mehmet Salih Turgut´a devretti.

        Ardından Viranşehir Kaymakamlığı tören alanında okul etkinlikleri saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. Törene Kaymakam Ömer Çimşit, Eşi Esra Cimşit Hanımefendi, Belediye Başkan Yardımıcıları, Halaf Kete, Mahmut Şık, Aslan Çiftçi, Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinci,Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Dr İlhan Erkan. İlçe Garnizon Komutanı Piyade Yarbay Atakan Dorukbay kurum amir ve müdürleri STK Başkanları Siyasi Parti Temsilcileri Gaziler, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı. Törene katılan okullar çeşitli gösteriler sundu. Gösterileri büyük bir ilgi ile izleyen protokol heyeti halk oyunları gösterilerine katılarak öğrenciler ile birlikte halay çekti.

        Törende günün anlam ve önemi ile ilgili bir konuşma yapan Kaymakam Ömer Çimşit, Tevfik Fikret Kurtcan okulunun yapımını sağlayan Münibe Kurtcan´a plaket takdim etti. Kamu kurumlarının her alanda elinden geleni yaptığını ifade eden Kaymakam Ömer Çimşit, eksik kalınan noktalarda hayır sever vatandaşların devreye girerek bu eksiklikleri giderdiğini belirterek Münibe Kurtcan´a teşekkür etti.

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.