ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir´de Bilim Fuarı İmam Hatiple Renk Kazandı

        Viranşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı. 
Viranşehir´de Bilim Fuarı İmam Hatiple Renk Kazandı

        Viranşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı. Yenişehir Mahallesinde bulunan Okulda düzenlenen Bilim fuarının açılışına Şanlıurfa İl Milli Eğitim Şube Müdürü, Viranşehir Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Kaymakamlık yazı işleri müdürü Haşim Yıldız, Nüfus müdürü Faysal Turan, Aile Sosyal Politikalar Müdürü Cemal Çalışkan, Gençlik Merkezi Müdürü Çetin Gören, Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş, Yenişehir Mahalle Muhtarı Münir Kanar, Kurum ve daire amirleri, Öğretmenler, öğrenciler, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

        Açılışta kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Ahmet Bilen, projelerde emeği geçen öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiğini belirterek, katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti.Bir çok projenin sergilendiği Bilim fuarında öğrencilerin hazırladıkları birbirinden güzel projeler davetlilere anlatıldı. Fuar´da,uygulamalı cami ve Viranşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi maketinin, cep telefonu ile yönlendirme projesi ilgi çekti. Bir gün açık olacak fuara yoğun ilgilin olması gözlerden kaçmadı.

 


Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.