ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir´de Görkemli Okul Sporları Ödül Töreni Yapıldı.

          Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2014 – 2015 Okul Sporları Ödül Töreni düzenledi. Viranşehir’de spor müsabakalarında dereceye giren 41 okul ve 570 öğrenciye ödülleri törenle verildi.
Viranşehir´de Görkemli Okul Sporları Ödül Töreni Yapıldı.

            Viranşehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen törene Kaymakam  Dr Huzeyfe Citer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Tuncay Kaplan, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur,  İlçe Müftüsü Abdulrakip Arslan ve Viranşehir Yazı işleri Müdürü Haşim Yıldız ile okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Program şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile başladı. Okul Sporları İlçe Koordinatörü Abdullah TAŞDEMİR- 2014 2015  Eğitim –Öğretim yılında ilçemizde yapılan faaliyetler ile ilgili bilgi sundu, sportif faaliyetlerde bizlere sonsuz desteklerini sunan Sayın Kaymaklamamıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze,Öğrenciler adına teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Kaymakamımız Dr. Huzeyfe CİTER kısa bir konuşmaya yaptı. Viranşehir’de sportif faaliyetlerin geliştirilmesi gerektiğine vurgu yapan CİTER, çeşitli spor dallarında yaşanan başarıların devam ettirilmesi gerektiğini ifade etti. Spor alanında daha büyük başarıların kazanılacağına inandığını ifade eden CİTER, sportif faaliyetleri destekleyeceklerini dile getirdi. Öğrencilerin Coşkusu Görülmeye değerdi.

           Konuşmaların ardından sportif faaliyetleri destekleyen sponsorlara plaketlerini Kaymakam Dr. Huzeyfe CİTER verdi. Ardından başarılı okul ve öğrencilere kupa ve madalyalarının verilmesine geçildi. Öğretmen ve öğrencilere kupa ve madalyalarını Kaymakam Dr. Huzeyfe CİTER, Jandarma Karakol Komutanı Yarbay Tuncay Kaplan, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, İlçe Müftüsü Abdulrakip Arslan verdi. Kupa ve madalya takdimi sırasında tribünde bulunan öğrenciler ise coşkulu bir şekilde madalya alan arkadaşlarına tezahüratta bulundu. Yaklaşık iki saat süren programın ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile program son buldu.

 

 

 

 

 

 

123457910131415161718192021222324

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.