ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir´de Öğrenciler AB´yi Öğreniyor

          Milli Eğitim Bakanlığı tarafından koordine edilen ülkemiz genelinde 21 pilot ilde uygulanan ‘AB’yi Öğreniyorum’ proje yarışmasına Viranşehir’de katıldı.
Viranşehir´de Öğrenciler AB´yi Öğreniyor

           Viranşehir Öğretmenevi Salonunda düzenlenen yarışmaya Viranşehir Fen Lisesi, Yunus Emre Anadolu Lisesi, Viranşehir Anadolu Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Hadi Kutlu Kız Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi, METEM, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi, Viranşehir Kız Anadolu Lisesi katıldı.

           Avrupa Birliği ile ilgili soruların sorulduğu ve heyecanlı anların yaşandığı yarışmada en fazla soruya cevap veren Viranşehir Fen Lisesi yarışmayı 1.’likle kazanan okulumuz oldu. İlçemizi temsil edecek okulumuza İlde ve ülke genelindeki yarışmada başarılar dileriz.

           Dereceye girenlere AB gezisi 

           İl yarışmasında dereceye giren birinciler Ankara’da düzenlenecek Ödül Töreni’ne davet edilecek ve Türkiye çapında dereceye giren ilk 3 yarışmacı daha sonra belirlenecek bir Avrupa Birliği ülkesine çalışma gezisine gidecek

 

 

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.