ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir´de Ücretli Öğretmenlik Mülakatı Yapıldı.

        İlçe merkez ve köylerde görevlendirilecek öğretmenleri belirlemek amacıyla bu gün Viranşehir Anadolu Lisesinde mülakat yapıldı. Eğitim Fakültesi Mezunları, Fen Edebiyat Mezunları ve Diğer Fakülte mezunları olmak üzere üç farklı komisyon oluşturuldu. Başvuruların yoğun olması dikkat çekti. 
Viranşehir´de Ücretli Öğretmenlik Mülakatı Yapıldı.

        İlçe merkez ve köylerde görevlendirilecek öğretmenleri belirlemek amacıyla bu gün Viranşehir Anadolu Lisesinde mülakat yapıldı. Eğitim Fakültesi Mezunları, Fen Edebiyat Mezunları ve Diğer Fakülte mezunları olmak üzere üç farklı komisyon oluşturuldu. Başvuruların yoğun olması dikkat çekti. Mülakattı kazanan öğretmenler ilçe merkez ve köylerinde farklı branşlarda görev yapacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Viranşehir İlçe milli eğitim müdürü Sinan Ateş: “Yeni eğitim ve öğretim yılına eksiksiz başlamak istiyoruz. Daha önce ücretli öğretmenlik yapıp görevi yarıda bırakanların başvurularını dikkate almayacağız. Gönül isterdi bütün başvuru yapan kişilerin görevlendirmesini yapabilelim. Fakat alabileceğimiz sayı sınırlı olduğundan en yeterlisini ve en tecrünelisini seçmeye çalışacağız. Yoğun ve titiz bir çalışma yapıyoruz. Yeni eğitim ve öğretim yılı tüm öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi. Ateş, mülakata katılan tüm öğretmenlere de başarılar diledi.

 

 

DSC_0011 DSC_0013 DSC_0014 DSC_0018 DSC_0019 DSC_0020 DSC_0021 DSC_0023

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.