ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan ATEŞ Görevine Başladı.

İlçemize Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Sinan ATEŞ Öncelikle hizmetlerinden ve yapmış olduğu güzel çalışmalardan ötürü eski Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR’a, kendisini bu makama layık gören eğitim camiasına ve Viranşehir halkına teşekkür etti.
Yeni  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan ATEŞ Görevine Başladı.

Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan ATEŞ yapmış olduğu açıklamada “ilçede Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmak benim için büyük bir onur. İnşallah bu süreçte eğitim öğretimde aldığımız bayrağı daha ileriye götürmek için elimizden gelen her türlü gayreti ve çabayı sarf edeceğiz. Bilgimizi, becerimizi, deneyimlerimizi bu yönde aktaracağız. Önümüzdeki eğitim-öğretim yılının planıyla işe başlayacağız.

Bu ağır ve onurlu görevi yerine getirirken, ön yargılardan uzak, yeniliklere açık, katılımcı, istişareyi, sevgi, saygı ve hoşgörüyü önde tutan bir anlayış içerisinde bulunacağız. Eğitimdeki öncelikli hedefimiz, toplumun bütün kesimlerini kucaklamak, İlçemizi eğitim alanında daha ileri bir noktaya taşımak, eğitimde kalitenin daha üst seviyelere yükseltilebilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.