ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıl Boyunca Spor Branşlarında Derece Alan Öğrenciler Ödüllendirildi

        Viranşehir okul Sporları kapsamında yıl içinde yapılan turnuvaların ödül töreni Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksinde düzenlendi. 
Yıl Boyunca Spor Branşlarında Derece Alan Öğrenciler Ödüllendirildi

        Viranşehir okul Sporları kapsamında yıl içinde yapılan turnuvaların ödül töreni Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksinde düzenlendi. Törene Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Viranşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları. Halef Kete, Arslan Çiftçi, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı. Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit yaptığı konuşmada Viranşehir gençlerinin yetenekli olduklarını yeterli şansı bulduklarında başarılı olduğunu gösterdiklerini bunun en bariz örneğinin İlde yapılan turnuvalarının öğrencilerinizin başarısı olduğunu belirti. Kaymakam Çimşit Öğrencilerin maddi manevi açıdan desteklediklerini Viranşehir Belediyesi olarak geçen yıl başarılı öğrencilerin ödüllendirildiğini ve bundan sonra desteğin artarak devam edeceğini söyledi. Kaymakam Çimşit başarılı Öğrencilerimizi ve öğretmenlerini kutlayarak konuşmasını sonlandırdı.

        Turnuvalarla ilgili bilgi veren Okul Sporları İlçe Koordinatörü Süleyman Çelik 2016/2017 Eğitim Öğretim yılında 7 branşta ve 7 kategoride 25 turnuvanın gerçekleştirdiklerini ve bu turnuvalarda 3500 öğrencinin mücadele etme şansı bulduğunu belirterek ilçede yapılan turnuvalarda 620 öğrencinin takım sporlarında dereceye girdiğini ayrıca ilde yapılan turnuvalarda ilçenin çok güzel dereceler elde ettiğini ve bölge şampiyonasında 2 takımlarını bölge şampiyonu olduğunu bireysel sporlarda da başarının artığını belirti. Okul Sporları Koordinatörü Çelik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´in kendilerine her türlü desteğini sunduğunu kendilerine öğrencileri adına teşekkür ettiğini belirti. Törene dereceye giren okullarımıza toplamda 75 kupa ve 620 madalya dağıtılarak tören sona erdi. Törenden sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ateş yaptığı açıklamada öğrencilerimize desteklerin Süreceği bu yıl ilde ve bölgede dereceye giren öğrencilerin Ekim ayının başında spor malzemesi ile tekrar ödünlendirileceğini belirterek başarılı öğrencileri ve öğretmenleri kutladığını bu başarılarının devamını diledi.

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.